Několik slov o sobě.

Jmenuji se Josef Pavlát, a světlo tohoto světa jsem poprvé spatřil dne 17.03.1952. Pracuji v oblasti stavebnictví a mám velmi mnoho zájmů. Nikdy v životě jsem se nenudil, naopak mým problémem je, že stále nemohu stihnout vše co bych stihnout chtěl.
Každá práce, kterou jsem kdy v životě dělal mě vždy bavila a jsem zvyklý žít velmi aktivně a celkem hodně pracovat. Snažím se najít si čas i na svoje záliby, sport a odpočinek, ale přiznávám, že tento čas mně pořád nějak schází.
Zaměstnání mám několik, jak je ostatně v dnešní době nutností. Mám vlastní firmu Investing, kterou jsem založil v dubnu roku 1982 a zabývá se problematikou stavebnictví. Viz. moje pracovní stránky (v nabídce tlačítko "Práce"). Dále pracuji jako soudní znalec pro soudy, policii ČR, orgány státní správy, organizace i občany, a to ve třech znaleckých oborech (stavebnictví, ekonomika, projektování). Pracuji také v několika společnostech z nichž největší je společnost Vegacom. Kromě toho se také zabývám pedagogickou a publikační činností, řadu let (cca 15) jsem přednášel studentům na středních stavebních školách a v některých komorách (např. Hospodářská komora ČR) a publikoval jsem odborné články v odborných časopisech (např. Stavitel).

 

Kontaktní informace

 

Adresa:

 

Mánesova 88/1656, 120 00 Praha 2-Vinohrady

 

Mobilní telefon:

 

+420 602 375 417

 

E-mail:

 

josef@pavlat-znalec.cz

 

Web:

 

Pracovní webové stránky

 

Facebook:

 

Facebook